Odzież medyczna damska

Perfect Uniforms to tania odzież medyczna, świetna jakościowo i idealnie nadającą się do wykonywania codziennych obowiązków. Oferujemy odzież medyczną damską, która nie tylko dobrze wygląda idealnie dopasowując się do sylwetki, ale także współgra z ruchami wykonywanymi podczas pracy. Do wyboru są spodnie na gumce, które dodatkowo można dociągnąć sznurkami, wygodne spódnice na gumce, bluzy o prostym kroju, jak i takie w stylu kimona. Kolorowa odzież medyczna damska produkowana jest w takich odcieniach, jak: różowy, koralowy, błękitny, czarny, biały, fioletowy, jak i w wielu innych. Posiadamy szeroki wybór rozmiarów, a materiał, z jakiego została wykonana odzież medyczna, spełnia wszelkie standardy i normy.

Wyświetlanie 1–12 z 494 wyników

Wyświetlanie 1–12 z 494 wyników

Najczęściej zadawane pytania

 1. Czym charakteryzuje się odzież medyczna damska?

  Odzież medyczna damska charakteryzuje się przede wszystkim swobodą ruchu, dzięki czemu wykonywanie codziennych zawodowych obowiązków jest zdecydowanie łatwiejsze oraz przyjemniejsze.

 2. Jak należy dbać o odzież medyczną?

  W branży medycznej pracownicy mają kontakt z licznymi bakteriami oraz wirusami, dlatego też regularnie należy przeprowadzać dezynfekcje mundurków. Odzież medyczna powinna być prana w wyższej temperaturze niż zwykła odzież oraz powinny zostać do niej użyte profesjonalne środki piorące oraz odkażające.

 3. Jakie normy spełnia odzież medyczna damska od Perfect Uniforms?

  Odzież naszej marki spełnia wszystkie niezbędne normy dotyczące ubrań roboczych w tym między innymi PN-EN ISO 13688:2013-12 oraz PN-P84525:1998.

 4. Co wybrać, spódnicę czy spodnie do kompletu medycznego?

  Komplet medyczny powinien zostać dobrany do naszych indywidualnych preferencji, jak i wewnętrznych wymogów danej placówki leczniczej. Niezależnie od tego, czy będzie to spódnica z bluzą i fartuchem czy spodnie z bluzą medyczną, należy brać pod uwagę wygodę oraz komfort użytkowania tak, by zakres naszych ruchów nie został w żaden sposób ograniczony.

 5. Czym kierować się podczas wyboru odzieży medycznej?

  Rodzaj usług, jaki Państwo wykonujecie w danej jednostce medycznej jest jednym z ważniejszych czynników mających wpływ na wybór odpowiedniej odzieży. W zależności od tego dobierzecie odpowiedni strój, mając na uwadze również jego elementy funkcjonalne takie, jak liczba kieszeni czy rodzaj zapięć. Warto również zwrócić uwagę na odpowiedni materiał, z jakiego została wykonana odzież medyczna tak, by posłużyła przez dłuższy okres czasu.