Bluza medyczna damska

Bluzy medyczne, znajdujące się w naszym sklepie online, dostępne są w ciekawych kolorach oraz różnych rozmiarach, dlatego jesteśmy pewni, że każdy znajdzie idealny uniform dla siebie, który doskonale sprawdzi się podczas codziennej pracy. Ponadto, istnieje możliwość spersonalizowania ubioru, zlecając nam wykonanie dowolnego haftu. Każda bluza medyczna damska oferowana przez Perfect Uniforms spełnia określone standardy oraz normy, dzięki czemu z powodzeniem może być wykorzystywana podczas pracy w przychodni czy gabinecie lekarskim. Polecamy bluzy medyczne kolorowe, które mogą spełniać funkcję identyfikacyjną danej firmy.

Wyświetlanie 1–12 z 120 wyników

Wyświetlanie 1–12 z 120 wyników

Najczęściej zadawane pytania

 1. Czym charakteryzują się bluzy medyczne od Perfect Uniforms?

  Bluzy firmy Perfect Uniforms cechuje przede wszystkim wysoki komfort użytkowania. Ich krój jest prosty, a co za tym idzie klasyczny. Dodatkowo duży wybór kolorów sprawia, że prezentują się one bardzo oryginalnie.

 2. Jak należy dbać o bluzy medyczne damskie?

  Bluzy medyczne należy prać z użyciem przeznaczonych do tego preparatów dezynfekujących oraz piorących. Bardzo istotne jest również to, aby nie prać odzieży medycznej z codziennymi ubraniami, dzięki czemu nie będzie możliwe rozprzestrzenianie się różnego rodzaju zarazków, wirusów oraz bakterii.

 3. Jak wybrać odpowiedni rozmiar bluzy medycznej?

  Wszystkie niezbędne wymiary, którymi należy się sugerować przy wyborze odpowiedniej odzieży medycznej znajdują się w tabeli rozmiarów znajdującej się pod opisem danego produktu. Jednym z najważniejszych wymiarów, który powinno się brać pod uwagę przy kupnie bluzy medycznej jest rozmiar biustu.

 4. Czym należy kierować się przy wyborze bluzy medycznej?

  Każdy pracownik placówki medycznej przy wyborze bluzy medycznej powinien kierować się osobistymi preferencjami oraz gustem. Komfort użytkowania w trakcie wykonywana codziennych, zawodowych obowiązków jest niesamowicie istotny. Perfect Uniforms oferuje Państwu szeroką gamę krojów oraz kolorów, dzięki czemu z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie w ofercie firmy.

 5. Do czego najlepiej pasują bluzy medyczne damskie?

  Bluza medyczna damska świetnie sprawdzi się zarówno do spodni, jak i spódnicy. Zakładając pod spód np. koszulkę z długim rękawem może również służyć jako dodatkowy element garderoby medycznej.