Odzież medyczna męska

Odzież medyczna męska dostępna w naszym szerokim asortymencie sprzedawana jest w różnych rozmiarach, dlatego z pewnością każdy znajdzie idealnie dopasowany uniform do swojej sylwetki. Materiał, z jakiego wykonana została odzież medyczna, jest przyjazny dla skóry, komfortowy w noszeniu, elastyczny i oddychający, ponadto kolory nie blakną nawet podczas bardzo częstego prania. Nasza odzież medyczna jest kolorowa, ponieważ wiemy jak ważne jest budowanie pozytywnych relacji z pacjentem czy klientem, a nic tak nie wzbudza sympatii jak schludny, zadbany i dopracowany wygląd. Bogata oferta naszego sklepu to tania odzież medyczna, dzięki której każdy dzień pracy stanie się przyjemniejszy i wygodniejszy.

Wyświetlanie 1–12 z 221 wyników

Wyświetlanie 1–12 z 221 wyników

Najczęściej zadawane pytania

 1. Jak wybrać odpowiedni rozmiar odzieży medycznej?

  Odzież medyczna powinna być przede wszystkim wygodna w noszeniu, dlatego bardzo ważny jest wybór odpowiedniego rozmiaru opartego na znajdującej się na naszej stronie tabeli rozmiarów. Przy wyborze bluz jednym z ważniejszych elementów jest rozmiar klatki piersiowej.

 2. Z jakich materiałów produkowana jest odzież medyczna męska?

  Odzież medyczna kolorowa produkowana jest z wysokiej jakości materiałów. Dzięki temu, mimo wielokrotnego prania, zachowują swój pierwotny rozmiar, a dany kolor nie ulega wyblaknięciu.

 3. W jaki sposób dba się o odzież medyczną?

  Podstawowym elementem prawidłowego dbania o odzież medyczną jest odpowiednia ich dezynfekcja. W związku z tym, że narażona jest na duży kontakt z wirusami oraz bakteriami nie należy jej również prać z elementami codziennej garderoby. Najlepiej sprawdzają się dedykowane do tego specjalne środki piorące oraz dezynfekujące.

 4. Czym kierować się podczas wyboru odzieży medycznej?

  Przy wyborze odzieży należy kierować się przede wszystkim wygodą, gdyż komfort użytkowania jest najważniejszym aspektem w pracy lekarza, pielęgniarki oraz innych służb medycznych. Odzież medyczna męska powinna również spełniać wewnętrzne wymogi danej placówki leczniczej, w której Państwo pracujecie.