Komplety medyczne męskie

Odzież medyczna dostępna w naszym sklepie online idealnie nadaje się dla mężczyzn. Oferujemy komplety medyczne męskie, które posiadają prosty krój, dzięki czemu są wygodne, komfortowe, nie krępują ruchów i świetnie sprawdzają się podczas wykonywania codziennych obowiązków. W sprzedaży posiadamy komplety medyczne kolorowe, dzięki czemu łatwo dopasować je, na przykład do logo firmy czy kolorów wnętrz, ponadto żywe kolory mają świetny wpływ na nastrój i wzbudzają sympatię oraz zaufanie wśród pacjentów.

Wyświetlanie 1–12 z 45 wyników

Wyświetlanie 1–12 z 45 wyników

Najczęściej zadawane pytania

 1. Dla kogo przeznaczone są komplety medyczne męskie?

  Komplety medyczne męskie zostały stworzone dla osób z branży medycznej, które cenią sobie wysoki komfort oraz wygodę. Produkty te mają prosty krój, a dzięki funkcjonalnym elementom, takim jak kieszonki różnej wielkości, specjalna gumeczka na identyfikator, czy wieszaczek, są również bardzo praktyczne.

 2. Jaką specyfikację posiadają komplety medyczne od Perfect Uniforms?

  Komplety medyczne kolorowe oferowane przez Perfect Uniforms produkowane są wyłącznie z certyfikowanych materiałów. Wykorzystywane tkaniny spełniają normy PN-P84525:1998, ENV 14237:2002 i PN-EN ISO 13688:2013-12.

 3. Jak należy dbać i przechowywać odież medyczną?

  Nasza odzież medyczna powinna być prana zgodnie z przepisami podanymi na metce. Szczególnie ważne, w przechowywaniu oraz praniu tych ubrań jest oddzielanie ich od odzieży codziennego użytku. Chroni to przez rozprzestrzenianiem się różnych bakterii oraz wirusów, dzięki czemu zyskujemy w pełni bezpieczną i higieniczną odzież do pracy.

 4. W jaki sposób wybrać prawidłowy komplet, gdzie zapoznać się można z dostępnymi rozmiarami produktów?

  W naszej ofercie posiadamy ubrania w rozmiarach od S do XXL. Komplety medyczne kolorowe dostępne na naszej stronie internetowej składają się z dwóch części i dla każdej z nich można wybrać inny rozmiar. Na stronie każdego produktu znajdują się tabele rozmiarowe dla spodni oraz bluz.