Odzież medyczna

Odzież medyczna damska i męska dostępna w naszym sklepie internetowym to wysokiej jakości spodnie, bluzy, spódnice, jak i fartuchy zaprojektowane z myślą o lekarzach, pielęgniarkach czy innych przedstawicielach służby zdrowia. Odzież medyczna jest kolorowa z tego względu, by można było, między innymi, łatwo zidentyfikować daną grupę pracowniczą przychodni czy gabinetu lekarskiego. Zarówno dolna, jak i górna część ubioru są bardzo praktyczne, gdyż posiadają wiele udogodnień takich, jak: głębokie kieszenie, miejsce na identyfikator czy długopis, a także przydatny wieszaczek. Perfect Uniforms to tania kolorowa odzież medyczna, która doskonale sprawdza się w codziennej pracy.

Wyświetlanie 1–24 z 751 wyników

Wyświetlanie 1–24 z 751 wyników

Najczęściej zadawane pytania

 1. Dla kogo przeznaczona jest odzież medyczna?

  Kolorowa odzież medyczna przeznaczona jest przede wszystkim dla pracowników personelu medycznego, w skład którego wchodzą między innymi pielęgniarki, lekarze, fizjoterapeuci, personel sprzątający oraz personel sanatoriów uzdrowiskowych.

 2. Czym charakteryzuje się odzież medyczna od Perfect Uniforms?

  Firma Perfect Uniforms oferuje swoim klientom wysokiej jakości asortyment, który posłuży przez długi okres użytkowania. Nasza tania odzież medyczna dostępna jest w wielu wzorach i kolorach, w tym na przykład w kolorze jasnoróżowym, fioletowym, niebieskim, koralowym, granatowym czy tradycyjnym – białym.

 3. Jak należy dbać o odzież medyczną?

  Branża medyczna narażona jest na styczność z wieloma bakteriami oraz wirusami, dlatego tak ważna jest odpowiednia pielęgnacja odzieży ochronnej. Mundurki należy prać osobno, nie łącząc ich z innymi elementami garderoby tak, by ograniczyć rozprzestrzenianie się zarazków. Ponadto odzież medyczna powinna być prana przy użyciu dedykowanych do tego środków piorących.

 4. W jaki sposób wybrać odpowiedni rozmiar odzieży medycznej?

  Należy zwrócić uwagę na tabelę rozmiarów oraz to, czy zawiera ona wymiar osoby czy wymiary odzieży. Kupując bluzę należy kierować się rozmiarem biustu i klatki piersiowej, zaś przy wyborze spodni istotny jest wymiar bioder. Niezależnie od tego, jaki element odzieży medycznej potrzebujemy, najważniejszy jest komfort użytkowania.