Komplety medyczne damskie

Oferujemy komplety medyczne damskie wykonane z przyjaznego dla ciała materiału, który zapewnia swobodę ruchów, jest odporny i trwały, a jego kolory nie blakną podczas prania. Do wyboru są uniformy o różnym kroju oraz w bogatej, ciekawej kolorystyce, zapewniające schludny i nienaganny wygląd. Komplety medyczne składają się ze spodni lub spódnicy oraz z bluzy o prostym kroju lub kroju kimona wiązanego z boku. Każdy element zaprojektowany jest z myślą o tym, by codzienna praca była komfortowa i przyjemna. Komplety medyczne kolorowe nie tylko z powodzeniem podkreślają urodę, ale też oddziałują pozytywnie na samopoczucie pacjentów.

Wyświetlanie 1–12 z 166 wyników

Wyświetlanie 1–12 z 166 wyników

Najczęściej zadawane pytania

 1. Dla kogo przeznaczone są komplety medyczne?

  Komplety medyczne damskie są stworzone z myślą o pracownikach medycznych. Zarówno lekarz, pielęgniarka, fizjoterapeuta, stomatolog czy weterynarz będzie czuł się w nich komfortowo i profesjonalnie. Kolorowe komplety medyczne dostępne w naszej ofercie spełnią oczekiwania każdego, kto potrzebuje wygodnej, ale jednocześnie stylowej odzieży do pracy.

 2. Jakie normy spełniają komplety medyczne damskie od Perfect Uniforms?

  Damskie komplety medyczne spełniają wszystkie normy odzieży medycznej. Spełniają normy PN-P84525:1998, ENV 14237:2002 oraz PN-EN ISO 13688:2013-12.

 3. W jaki sposób należy dbać o komplety medyczne?

  Na każdym naszym produkcie umieszczona jest metka z przepisami prania. Dla zachowania higieny i bezpieczeństwa bardzo ważne jest, aby ubrań medycznych nie prać wraz z codziennymi ubraniami.

 4. Jak wybrać odpowiedni komplet medyczny, gdzie zapoznać się można z dostępnymi rozmiarami?

  Nasze komplety medyczne składają się z dwóch części i dla obydwu z nich można wybrać odpowiedni (inny) rozmiar. Na stronie każdego produktu znajdują się tabele rozmiarowe dla bluz, spodni i spódnic. Zawierają one niezbędne informacje dotyczące konkretnych wymiarów dla danej części. W naszej ofercie posiadamy ubrania w rozmiarach od S do XXL.